Kalendarze

FOTOKALENDARZ ścienny HD naświetlany jest jak odbitka, czyli w tradycyjnym procesie mokrym, na japońskich labach Noritsu. Obraz powstaje tu na profesjonalnym jedwabistym papierze fotograficznym, z wyraźną fakturą, dlatego ma bardzo wysoką jakość. Do produktu dołączane jest wyrywane, miesięczne kalendarium. Przykleja się je bardzo łatwo dzięki specjalnie przygotowanym tasiemkom z klejem.

30 cm x 60 cm 30 cm x 90 cm

FOTOKALENDARZ BASIC ( po lewej stronie ) Ma czternaście stron - kartę techniczną (którą trzeba wyrwać), okładkę i 12 miesięcy. Wszystkie karty połączone są ze sobą za pomocą sprężyny z zawieszką. Ty decydujesz od którego miesiąca zaczyna się i na jakim kończy Twój kalendarz. Dzięki temu możesz zamawiać ten produkt bez względu na porę roku.

Kalendarz drukowany na białych kartach

FOTOKALENDARZE BASIC są dostępne w w formatach: A3 (pion i poziom) oraz A4 (pion).

A3 POZIOMA3 PIONA4 PION

Koszt kalendarza 90 zł - ze zdjęć z sesji fotograficznej  / 120 zł - z własnych zdjęć

FOTOKALENDARZ PRO B2 to produkt dedykowany dla najbardziej wymagających klientów, szukających wysokiej jakości druku i naturalnego, śnieżnobiałego, całkowicie matowego papieru. Powstaje na HP Indigo w technologii, która wykorzystuje zestaw siedmiu barwników. Dzięki szerszemu gamutowi kolorystycznemu może oddać bardziej naturalne kolory, szczególnie jeśli chodzi o skórę, jasne szarości, czy głębokie czernie. Pozwala to też pokazać większą ilość szczegółów i drobnych detali fotografii.

B2 POZIOMB2 PION