Voucher

Kochani, często szukacie prezentów dla bliskich osób które będą stanowiły dla nich coś ważne niż tylko rzecz nabytą. Sesja w prezencie to idealne rozwiązanie, gdyż  wspólnie z obdarowanymi stworzymy historię zapisaną na kartach papieru i albumach do której będą wracać wiele razy sami oraz z rodziną. . Dzięki moim Bonom Podarunkowym możecie podarować komuś naprawdę oryginalną pamiątkę – dowolną plenerową sesję fotograficzną. 🙂 W dzisiejszych czasach wszyscy robimy zdjęcia telefonem (i nigdy ich nie wywołujemy, prawda?), a tak wiele osób zapomina o profesjonalnych fotografiach, do których chętnie wracamy.

Nie znam osób które nie cieszyły by się z takiego prezentu. Jest on uniwersalny, możemy podarować go na urodziny, imieniny, rocznicę ślubu, narodziny dziecka, ciąża, walentynki, Dzień Mamy oraz Taty a nawet Dzień Dziecka.  Wspaniale sprawdzi się też pod choinką czy w ramach prezentu na baby shower albo wieczór panieński.

Oprócz tego, że osoba obdarowana otrzyma wybrany pakiet zdjęć, gwarantuję, że będzie też miała zaliczone po prostu fajne doświadczenie. Na moich sesjach panuje swobodna atmosfera; traktuję je raczej jak spacer z aparatem i robię wszystko, aby fotografowani przede wszystkim dobrze się bawili i czuli komfortowo.

Zakupiona sesja na prezent może odbyć się niezależnie od pory roku, w terminie, który ustalę wraz z obdarowanym. Bony podarunkowe dostępne są niemal od ręki, dlatego to świetne rozwiązanie, jeśli potrzebujecie prezentu na ostatnią chwilę. 🙂  Dostarczane są w pudełeczku dlatego nie musicie martwić się o jego zapakowanie. I prezent gotowy! 🙂

Przed zakupem zachęcam do zapoznania się z poniższym Regulaminem Bonów Podarunkowych, a w razie pytań – jak zawsze służę pomocą!

Regulamin Bonów Podarunkowych ( Voucherów )


 

Użyte w niniejszym Regulaminie terminy  mają następujące znaczenie:

a. Sprzedawca – Sandra Giza Fotografia

b. Nabywca- osoba kupująca BON

c. Obdarowany- osoba, dla której bon jest przeznaczony, realizująca voucher

d. Bon podarunkowy/voucher/karta podarunkowa/ zaproszenie na sesję –  wymiennie

Zakup

 1. Chęć zakupu vouchera należy zgłosić mailowo na adres info@sandragiza.pl lub za pośrednictwem facebooka, telefonicznie, osobiście.
 2. Zakup vouchera odbywa się osobiście w studiu Sandra Giza Fortografia  – po wcześniejszym umówieniu się w ustalonym terminie lub wysyłkowo za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD ( koszt wysyłki 17  zł ) nabywca przelewa ustaloną kwotę na wskazane konto bankowe. Po otrzymaniu płatności Sprzedawca wysyła voucher na adres podany przez nabywcę. Istnieje również możliwość zakupu wersji elektronicznej vouchera, po zaksięgowaniu wpłaty.
 3. Wartość vouchera to wartość wybranego pakietu zgodnie z aktualną ofertą dostępną na stronie www.sandragiza.pl w zakładce OFERTA
 4. Nabywca otrzymuje fakturę  lub paragon fiskalny  jako dowód zakupu.
 5. Nabywca otrzymuje bon podarunkowy w postaci ozdobnej karty z informacjami  takimi jak: data ważności bonu, dane Sprzedawcy, informacje o realizacji i pakiecie sesji
 6. Ważność bonu wynosi 4 miesiące od dnia zakupu, data ważności bonu jest na nim umieszczona.
 7. Nabywca przekazuje voucher dowolnemu Obdarowanemu- może z niego także skorzystać osobiście.
 8. W przypadku niewykorzystania vouchera przez Obdarowanego w terminie jego ważności- Nabywcy nie przysługuje zwrot kwoty wydanej na jego zakup.
 9. Bon nie jest wymieniany na gotówkę.
 10. Zakup vouchera jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu.
 11. Podczas sesji obowiązuje standardowy REGULAMIN WYKONANIA SESJI który podpisuje osoba obdarowana jako klient.
 12. Nabywca poprzez wpłatę środków pieniężnych Sprzedawcy oraz odbiór bonu podarunkowego Sandra Giza Fotografia oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem, rozumie jego treść, nie wnosi do niego żadnych zastrzeżeń i zobowiązuje się go przestrzegać.

Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają charakter reklamowy. Są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego).

Do Państwa dyspozycji zostają:

 • Vouchery drukowane w pudełeczku gotowe do wręczania jako prezent ( różne wzory ) 15 zł
 • Voucher w wersji elektronicznej wysyłany na email po zaksięgowaniu wpłaty :

 

VOUCHER – ZAPROSZENIE NA SESJĘ - WARUNKI WYKORZYSTANIA
 • Obdarowany powinien umówić się na sesję fotograficzną drogą mailową ze Sprzedawcą z zachowaniem minimum 3 tygodniowego terminu. Sesja ważna jest tylko z voucherem, który klient otrzymał. Nie później również niż miesiąc przed utratą ważności.
 • Sesja musi odbyć się w czasie ważności bonu podarunkowego / vouchera .
 • Bon posiada termin ważności 5 miesięcy (od dnia zakupu), po którym nie może być zrealizowany, chyba że sytuacja tego wymaga i obdarowany skontaktuje się przed upływem terminu - pobyty w szpitalu i inne poważne sytuacje zdrowotne.
 • Voucher nie jest wymienny na gotówkę. W przypadku zmiany na niższą sesję różnica w cenie również nie jest wypłacana
 • Sesje realizowane są od poniedziałku do piątku i tylko niektóre soboty.
 • W wypadku upływu terminu ważności bonu podarunkowego Sandra Giza Fotografia, Nabywca i Obdarowany nie może żądać zwrotu środków pieniężnych przekazanych Sprzedawcy.
 • Obdarowany korzysta z otrzymanego w prezencie pakietu- mogąc dobrać dodatkowe ujęcia czy foto produkty za dodatkową opłatą.
 • Termin sesji zarezerwowany jest po ustaleniu smsowym lub meilowym - potwierdzenie terminu. W przypadku zmiany terminu, odwołania, niepojawienia się na sesji - obowiązują zasady regulaminu wykonania sesji zdjęciowej
 • Umawiając się na sesję Klient potwierdza że zapoznał się z regulaminem jej wykonania, który otrzyma w momencie rezerwacji terminu.
 • Voucher kwotowy - w przypadku wyboru niższego pakietu różnica nie jest wypłacana. W przypadku większego pakietu - różnicę pokrywa osoba zgłaszająca się na sesję.