WIECZÓR PANIEŃSKI

Sesje lifeStylowe podczas Wieczoru Panieńskiego, w miejscu Waszego spotkania lub innym umówionym. ( las, plaża, miasto i inne ) Zdjęcia w formie reportażowej + portret Pani Młodej

Lifestylowe sesje plenerowe / domowe – to nic innego jak sesje naturalne. Podczas spotkania, wykonamy serię różnych zdjęć w naturalnym klimacie, przejdziemy się wspólnie na spacer w lesie, nad morzem, brzegiem plaży.

Ubiór – do takiej sesji przygotowywany jest przez Państwa jednak musi on być przygotowany odpowiednio, o czym szczegółowo napiszę po rezerwacji terminu 🙂 Jednak nie przejmujcie się – nie ma dużych wymagań – najważniejsza jest kolorystyka – spójna dla całej rodziny.

Czas sesji – Sesja potrwa około 1-2 godzin, nie chcemy tutaj nikogo poganiać, jak również przedłużać niepotrzebnie. Czas ten zależny jest od każdej grupy indywidualnie, kończę sesję gdy wiem że mam wystarczającą ilość ujęć z sesji.

Obróbka sesji – sesje lifestylowe są obrabiane w inny sposób niż podstawowe sesje – obróbka polega tutaj jedynie na poprawie kolorów, kontrastu, jasności, balansu bieli. Nie wykonuję retuszu poszczególnych osób i nie ma takiej możliwości aby wykonać to za dodatkową opłatą. Jeśli wolą Państwo ingerencję w zdjęcie i osobę na nim zapraszam na sesje wg stałej oferty.

Miejsce sesji – sesje wykonuję w domu klienta lub plenerze. Dojazd w promieniu 20 km jest wliczony w pakiet sesji, każde inne miejsce ustalane jest indywidualnie.

 Jakie sesje mogą zostać wykonane w ramach pakietu? Dowolne  ciążowe, noworodkowe, rodzinno dziecięce, wieczory panieńskie, etc.

CENNIK SESJI LIFESTYLOWYCH
PAKIET 1 - 25 ujęć w wersji elektronicznej
  • zdjęcia wysyłane na email do pobrania - 750 zł
  • zdjęcia w formie elektronicznej na pendrive + odbitki 13x18  -  900 zł
  • zdjęcia w formie elektronicznej na pendrivie + fotoalbum 25x25 15 kart - 1300 zł
PAKIET 2 - 50 ujęć w wersji elektronicznej
  • zdjęcia wysyłane na email do pobrania - 1200 zł
  • zdjęcia w formie elektronicznej na pendrive + odbitki 13x18  -  1300 zł
  • zdjęcia w formie elektronicznej na pendrivie + fotoalbum 25x25 15 kart - 1700 zł
!!! PROMOCJA !!!     Przy rezerwacji sesji do 29.02.2020 RABAT - 150 zł - na dowolny pakiet ( terminy sesji do ustalenia - do 06.2020 )